Poznaj AutorówCezary Jenta OP

Przełożony klasztoru dominikanów w Ustroniu-Hermanicach. Inicjator i organizator Letniej Szkoły Biblijnej. Autor cyklu roważań „Mocne Słowa”. Pasjonat Boga, Jego Słowa. Nieustraszony piechur. Uważny słuchacz. Wspaniały dominikanin. Wstąpił do Zakonu Kaznodziejskiego w 1986 roku. W 1992 złożył śluby wieczyste, a rok później przyjął święcenia kapłańskie. Ostatnio był subprzeorem klasztoru w Gdańsku.

o. Innocenty Kiełbasiewicz OFM

Mieszka w pustelni (romitorium) w Jaworzynce od siedmiu lat. Gotuje eksperymentalnie, spowiada regularnie, modli się ( prawie) nieustannie. Od kilku lat jest przełożonym trzyosobowej wspólnoty, ekonomem, kronikarzem, asystent FZŚ w Koniakowie, ojcem duchowny dekanatu istebniańskiego. Jest autorem opracowań z zakresu duchowości franciszkańskiej.

Magdalena Sędkiewicz (Natalia Świt)

Natalia Świt. Właściwie nazywa się inaczej, ale woli nazywać się tak. I kropka. Wyczytuje literki z każdej książki, która wpadnie jej w ręce. Nałogowo pije herbatę i śpi. Jeszcze nie wie, czy ma zamiar zostać światowej sławy pisarką, zapracowaną dziennikarką, wziętym informatykiem, a może skromnym psychoterapeutą? Uwaga! Śpiewa, spacerując po Warszawie.

Publikacje:

„Szukając Boga. Z o. Leonem Knabitem OSB rozmawia Natalia Świt” Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec, 2012

Aleksandra Eysymontt

Właścicielka Domu Mariam . Pracowała jako wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio Katowice, Life Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe Media. Pisze powieść internetową Abba Motylion i.. oraz scenariusz słuchowiska radiowego o Abba Motylionie , które zagościło już na antenie Polskiego Radia Katowice. Współpracuje z oo.dominikanami z Hermanic.