Słuchowisko radiowe – Abba Motylion„Abba, powiedz mi słowo.” – takie pytanie stawiali ojcom pustyni przychodzący do nich uczniowie i poszukujący rady pielgrzymi.

Właśnie to pytanie stało się inspiracją do stworzenia słuchowiska na podstawie powieści, którą pisałam od miesięcy. Tekstem zainteresowało się Polskie Radio Katowice i dzięki temu abba Motylion mógł „powiedzieć słowo”. Abbę Motyliona wspierają radami ojcowie dominikanie z Hermanic.

Abba zyskał głos. Zapraszam do posłuchania pierwszych trzech odcinków.

Niech przemówi Abba Motylion!

Odcinek 1

 

Odcinek 2

 

Odcinek 3

 

Jeśli, po wysłuchaniu abby, chcielibyście wesprzeć produkcję i pomóc abbie Motylionowi gościć w Waszych domach, zapraszam do wsparcia Domu Mariam. Wystarczy wejść na stronę „Wesprzyj Dom” i wykonać przelew na podane konto. Za każdą wpłatę dziękujemy i pamiętamy w modlitwie!

 

 

About the author

Autorka powieści Abba Motylion oraz scenariusza radiowego pod tym samym tytułem. Redaktor naczelna magazynu DOM MARIAM, właścicielka firmy Dom Mariam z Galilei. Pracowała jako wykładowca na warszawskim Colegium Civitas, trener dla Fundacji Nowe Media, wydawca programów radiowych w RMF FM, dziennikarka dla PR Katowice. Prowadzi warsztaty dziennikarskie dla młodzieży, koordynuje projekty dla oo. dominikanów w Ustroniu – Hermanicach. Zarząca stronami firm na Facebooku oraz witrynami www.