Kursy j.angielskiego dla osób duchownych u Ojców Dominikanów w Hermanicach

Skąd pomysł?

Ojcowie Dominikanie zaproponowali nową formułę, którą od miesięcy sama rozważałam. Z wdzięcznością przyjęłam zaproszenie.

Na co dzień współpracuję z Ojcami Dominikanami w Ustroniu – Hermanicach – zajmuję się m.in. prowadzeniem strony na facebooku, koordynowaniem Letniej Szkoły Biblijnej. Dzięki ich otwartości zajęcia mogą odbywać się w salach domu gości klasztoru.

Oferta kursów w PDF

KURS INDYWIDUALNY: 40zł / 60 min

Dostosowany do Twojego poziomu i tempa nauki oraz możliwości ćwiczenia poza zajęciami.

Konwersacje, gramatyka, multimedia, aplikacje – wybieramy to, co najbardziej Ci odpowiada.

KURS dla grup (DO 5 OS.):  30 zł/ 60min

W przyjaznej atmosferze i wyjątkowym miejscu wspólnie poznajemy j.angielski.

Grupy tworzymy według stopnia zaawansowania.

KURS DWUTYGODNIOWY INDYWIDUALNY                                                                            
60 GODZ./ 3 GODZ.DZIENNIE PN-PT : 1500 zł

Dwa tygodnie intensywnej nauki. Dawka, która może pomóc rozpocząć naukę języka lub w krótkim czasie podnieść poziom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Codzienny kontakt z językiem przynosi szybkie rezultaty, które przy odrobinie własnej pracy pozwolą podnosić swoje umiejętności w przyszłości.

KURS DWUTYGODNIOWY dla grup
60 GODZ./ 3 GODZ.DZIENNIE PN-PT : 1000 zł

Dwa tygodnie intensywnej nauki w grupie. Praca w grupie mobilizuje i doskonali umiejętności konwersacji. Praca w grupach zmusza do pokonania naszego „wewnętrznego krytyka” i nabrania odwagi i pewności w używaniu języka.

 


A tu krótko o doświadczeniu, które pozwoliło mi przyjąć propozycję ojców.

Lata prowadzenia zajęć z j.angielskiego dla dorosłych ( w tym osób duchownych – księży, sióstr zakonnych) przekonały mnie o potrzebie stworzenia komfortowych warunków dla osób o różnym powołaniu.

Inaczej uczy się grupę lekarzy, menadżerów, inaczej grupę osób duchownych. Grupy o zbliżonym powołaniu mają podobne potrzeby, jeśli chodzi o profil językowy, tematykę.