Angielski online

To propozycja wyjątkowa, bo skupia się na potrzebach osób konsekrowanych.

Możemy odkurzyć zapomniany angielski, zbudować solidne podstawy do konwersacji, wyjazdu na pielgrzymkę, na misje.

Korzystam z szerokiej gamy książek interaktywnych. Czerpię również z materiałów i książek z zakresu duchowości w języku angielskim.

Oczywiście uczymy się też zwrotów z codziennego życia, staram się w prosty sposób wytłumaczyć zawiłości gramatyki angielskiej.

Jeśli potrzebna jest pomoc w ćwiczeniu wymowy ( Msza święta, homilia, spowiedź etc.) ćwiczymy ją razem, mogę też nagrać potrzebny tekst i w ten sposób ułatwić naukę.

Lekcja próbna gratis. Zapisy: kontakt@dommariam.com

W moim przekonaniu jest to kurs bardzo profesjonalny, a jednocześnie bardzo przystępny. Ten profesjonalizm przejawia się w indywidualnym podejściu do kursanta poprzez m.in. dobieraniu poziomu lekcji do jego możliwości i zdolności, wnikliwym tłumaczeniu zagadnień językowych oraz dużym zainteresowaniem postępów ucznia w nauce.

— Ksiądz Mariusz

Zajęcia zawsze terminowe i przygotowane, materiały zawsze na czas i powtórka to nie zbędne wkuwanie niepotrzebnych zwrotów, ale najistotniejsze rzeczy z lekcji. Jak ktoś się waha to już nie powinien. 

-– Ksiądz Andrzej

O mnie

Doświadczenie

Posiadam tytuł licencjata i magistra. Studiowałam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracę magisterską napisałam na uniwersytecie w Londynie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Pracowałam jako tłumacz, lektor, wykładowca. Obecnie skupiam się na nauczaniu online. Doświadczenie pokazuje mi, że jest to forma, która zachęca uczniów do przełamania bariery w mówieniu. Lekcje online mają bardziej kamerlany charakter i pozwalają na większą koncetrację. Tworzę autorskie materiały video i publikacje elektroniczne. Dostosowuje je do poziomu danego ucznia. Po lekcji przesyłam maila z nowymi wyrażeniami i słowami, które pojawiły się podczas lekcji. Wracamy do nich na początku kolejnej lekcji.

Uczę od ponad piętnastu lat metodami tradycyjnymi, warsztatowymi i online. Współpracuję m.in. zakonem dominikanów, wcześniej prowadziłam kursy w języku angielskim (Collegium Civitas – Online Journalism, Fundacja Nowe Media – Journalism Workshops), uczyłam języka angielskiego w szkołach językowych, byłam tłumaczem, uczyłam również w żeńskich wspólnotach zakonnych, tłumaczyłam artykuły związane z duchowością monastyczną i liturgią, homilie.

Edukacja:

London Metropolitan University, MA, Mass Communications with merit

Uniwersytet Jagieloński, Filologia angielska (3 lata)