Angielski online

Lekcja próbna gratis

Krótka lekcja próbna pozwoli Ci zadecydować, czy chcesz się dalej uczyć.

Chcesz spróbować?

Chcesz rozpocząć kurs?

Poziomy

od A1 – C1

Metoda

Autorskie materiały dostępne dla kursanta online.

  • teksty
  • opracowania fragmentów książek
  • ćwiczenia

Specjalistyczne słownictwo

Business English, komunikacja społeczna, media, medycyna, chrześcijaństwo, literatura.

Doświadczenie

Posiadam tytuł licencjata i magistra. Studiowałam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracę magisterską napisałam na uniwersytecie w Londynie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Pracowałam jako tłumacz, lektor, wykładowca. Obecnie skupiam się na nauczaniu online. Doświadczenie pokazuje mi, że jest to forma, która zachęca uczniów do przełamania bariery w mówieniu. Lekcje online mają bardziej kamerlany charakter i pozwalają na większą koncetrację. Tworzę autorskie materiały video i publikacje elektroniczne. Dostosowuje je do poziomu danego ucznia. Po lekcji przesyłam maila z nowymi wyrażeniami i słowami, które pojawiły się podczas lekcji. Wracamy do nich na początku kolejnej lekcji.

Uczę od ponad piętnastu lat metodami tradycyjnymi, warsztatowymi i online. Współpracuję m.in. zakonem dominikanów, wcześniej prowadziłam kursy w języku angielskim (Collegium Civitas – Online Journalism, Fundacja Nowe Media – Journalism Workshops), uczyłam języka angielskiego w szkołach językowych, byłam tłumaczem, uczyłam również w żeńskich wspólnotach zakonnych, tłumaczyłam artykuły związane z duchowością monastyczną i liturgią, homilie.

Edukacja:

London Metropolitan University, MA, Mass Communications

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska

Aleksandra Eysymontt
Aleksandra Eysymontt

Pomysłodawczyni i redaktor internetowego Magazyn Dobrych Treści (www.dommariam.com). Autorka tekstów
Koordynatorka trzech edycji Letniej Szkoły Biblijnej. wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio KatowiceLife Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe MediaZarządza stronami firm na Facebooku. Prowadzi kursy językowe online, tworzy filmy edukacyjne.