Kto

 

Absolwentka filologii angielskiej (WSZiJO, Katowice), komunikacji społecznej ( London Metropolitan University, Londyn), w trakcie studiów logopedycznych. ( Akademia WSB, Kraków).
Zajmuje się nauczaniem j. angielskiego, tworzy internetowy magazyn poświęcony duchowości monastycznej (Magazyn Dobrych Treści). Koordynatorka Letniej Szkoły Biblijnej i Letniej Szkoły Duchowości organizowanych przez oo.dominikanów w Ustroniu. Wcześniej wydawca programów radiowych (RMF FM) reporter ( Polskie Radio Katowice, Life Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej (Fundacja Nowe Media).
Autorka kilku projektów dźwiękowych. Współautorka scenariusza i autorka muzyki do sztuki Melodia Ciszy wystawianej podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Prowadziła zajęcia z zakresu dziennikarstwa internetowego na Collegium Civitas w Warszawie.

Doświadczenie

Posiadam tytuł licencjata i magistra. Studiowałam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracę magisterską napisałam na uniwersytecie w Londynie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Obecnie skupiam się na nauczaniu online.

Współpracuję m.in. zakonem dominikanów, wcześniej prowadziłam kursy w języku angielskim (Collegium Civitas – Online Journalism, Fundacja Nowe Media – Journalism Workshops)

Magazyn Dobrych Treści

to inicjatywa, która rozpoczęła się od powieści internetowej. Abba Motylion. To miejsce, gdzie mają się pojawiać treści dające nadzieję, koncentrujące się na tym, co dobre.