man wearing black crew neck shirt reading book

Kursy online

Doktoranci i wykładowcy, katecheci i misjonarki, księża i siostry zakonne, dzieciaki i rodzice.

To, między innymi moi kursanci. Prowadzę kursy indywidualne na platformie internetowej. Przygotowanie do egzaminu FCE i matury, wykłady z katechetyki w języku angielskim, przygotowanie do spotkań międzynarodowych to tylko kilka przykładowych kursów. Moi uczniowie wnoszą nie tylko bogactwo osobowości,ale i tematów. Dla mnie, uczącej, to przywilej i wielka radość.

W pracy z uczniami wykorzystuje trzy główne elementy mojego doświadczenia zawodowego. 

Pierwszy to ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy jako lektor. Drugi to umiejętności zdobyte podczas pracy w radiu na stanowisku wydawcy ( przydaje się nagrywanie i edycja dźwięku). Trzeci to spore doświadczenie w prowadzeniu warsztatów (setki godzin warsztatowych, szkolenia, np. prowadzone przez Wszechnicę UJ. To między innymi te składniki powodują, że kursy cieszą się popularnością. Moje doświadczenie pozwala mi na:

  • tworzenie wyjątkowych materiałów video i audio, które wspierają proces nauczania
  • wplatanie metodyki, którą poznałam podczas prowadzenia warsztatów i podczas szkoleń (m.in. prowadzonych przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fundację Nowe Media)
  • umiejętne monitorowanie postępów ucznia i dostosowywanie typu zajęć do potrzeb i możliwości kursanta.

Lekcje i wykłady prowadzę od lat. Wspólnie z uczniami ustalamy potrzeby, rytm i formę zajęć. Zapraszam do zarezerwowania lekcji próbnej. Może spodoba się Wam ta formuła.

blurry photo of a woman
Photo by Dominika Roseclay on Pexels.com

Zadaj pytanie. Napisz: kontakt@dommariam.com