Kursy online

Możemy odkurzyć zapomniany angielski, zbudować solidne podstawy do konwersacji, wyjazdu na pielgrzymkę, na wakacje, możemy przygotować wykład lub porozmawiać o temacie pracy doktorskiej. To zależy od Twoich potrzeb.

Korzystam z szerokiej gamy książek interaktywnych. Czerpię również z materiałów i książek z zakresu duchowości w języku angielskim.

Oczywiście uczymy się też zwrotów z codziennego życia, staram się w prosty sposób wytłumaczyć zawiłości gramatyki angielskiej.

Jeśli potrzebna jest pomoc w ćwiczeniu wymowy ćwiczymy ją razem, mogę też nagrać potrzebny tekst i w ten sposób ułatwić naukę.

Opinie Kursantów:

W moim przekonaniu jest to kurs bardzo profesjonalny, a jednocześnie bardzo przystępny. Ten profesjonalizm przejawia się w indywidualnym podejściu do kursanta poprzez m.in. dobieraniu poziomu lekcji do jego możliwości i zdolności, wnikliwym tłumaczeniu zagadnień językowych oraz dużym zainteresowaniem postępów ucznia w nauce.

— Ksiądz Mariusz

Zajęcia zawsze terminowe i przygotowane, materiały zawsze na czas i powtórka to nie zbędne wkuwanie niepotrzebnych zwrotów, ale najistotniejsze rzeczy z lekcji. Jak ktoś się waha to już nie powinien. 

-– Ksiądz Andrzej

Zadaj pytanie. Napisz: kontakt@dommariam.com

Kup kawę i wspieraj Dobre Treści

Wybierz kwotę

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

lub wprowadź dowolną kwotę

PLN

You’re simply the Best 😉

Kup jedną kawę lub więcej