man wearing black crew neck shirt reading book

Kursy online

Kursy języka angielskiego online

W pracy z uczniami wykorzystuje trzy główne składniki mojego doświadczenia zawodowego. 

Pierwszy to ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy jako lektor. Drugi to umiejętności zdobyte podczas pracy w radiu na stanowisku wydawcy ( przydaje się nagrywanie i edycja dźwięku). Trzeci to spore doświadczenie w prowadzeniu warsztatów. Moje doświadczenie pozwala mi na:

  • tworzenie materiałów video i audio, które wspierają proces nauczania
  • wplatanie metodyki, którą poznałam podczas prowadzenia warsztatów i podczas szkoleń (m.in. prowadzonych przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fundację Nowe Media)

Korzystam również ze sprawdzonych publikacji wydawnictw Cambridge University PressPreston Publishing oraz materiałów opracowanych przez BBC.

Doktoranci i wykładowcy, misjonarki, księża, dzieci, młodzież i ich rodzice. To, między innymi moi kursanci. Prowadzę kursy indywidualne i dla małych grup (do 12 osób).

Przeczytaj

Opinie

o zajęciach

Zajęcia zawsze terminowe i przygotowane, materiały zawsze na czas i powtórka to nie zbędne wkuwanie niepotrzebnych zwrotów, ale najistotniejsze rzeczy z lekcji. Jak ktoś się waha to już nie powinien. /ks. Andrzej/

W moim przekonaniu jest to kurs bardzo profesjonalny, a jednocześnie bardzo przystępny. Ten profesjonalizm przejawia się w indywidualnym podejściu do kursanta poprzez m.in. dobieraniu poziomu lekcji do jego możliwości i zdolności, wnikliwym tłumaczeniu zagadnień językowych oraz dużym zainteresowaniem postępów ucznia w nauce. Poza tym pogodne usposobienie prowadzącej pozytywnie wpływa na atmosferę lekcji.

blurry photo of a woman
wooden table with chairs on terrace
Aleksandra Eysymontt
Aleksandra Eysymontt

Pomysłodawczyni i redaktor internetowego Magazyn Dobrych Treści (www.dommariam.com). Autorka tekstów
Koordynatorka trzech edycji Letniej Szkoły Biblijnej. wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio KatowiceLife Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe MediaZarządza stronami firm na Facebooku. Prowadzi kursy językowe online, tworzy filmy edukacyjne.

Wąska i ciasna droga Ammonasa
Bóg jest najwyższym dobrem, dlatego kierując naszą wolę ku Niemu, robimy najlepszy …
Pierwsze przykazanie Boże
I trzeba też zwrócić uwagę na niewinne na pozór lekceważenie tego Przykazania …
Z mądrości Ojców Pustyni o pokusie i grzechu
Abba Matoes powiedział: „Szatan nie wie, jakiej namiętności ulegnie dusza. Sieje więc …
Wielki Rozwód? Diagnoza choroby toczącej liturgię rzymską
Podejrzewam, że u korzenia naszych bolączek liturgicznych znajduje się Wielki Rozwód między …

Zadaj pytanie. Napisz: kontakt@dommariam.com