O inicjatywie.

Magazyn Dobrych Treści

to inicjatywa, która rozpoczęła się od powieści internetowej. Abba Motylion. Bazą i tłem  powieści jest świat monastyczny, a sama postać abby to współczesna wariacja na tematy apoftegmatów. A potem pojawili się kolejni autorzy. Pojawiają się nadal, co niezmiernie cieszy. Daje nadzieję, że to, co powstało jest nadal życiodajne. Częścią MDT są rekolekcje i spotkania dla kobiet.

monastycyzm dla początkujących — kopia

cropped-profilnawww

Aleksandra Eysymontt, pomysłodawczyni, autorka tekstów, trenerka (warsztaty z komunikacji, zarządzania czasem, medytacji, warsztaty dziennikarskie dla młodzieży, spotkania dla kobiet). Koordynatorka Letniej Szkoły Biblijnej. 

Stworzyłam Dom Mariam z Galilei po kilku latach pracy jako wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio Katowice, Life Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe Media

Jestem autorką kilku autorskich projektów ars acustica . Możecie posłuchać ich tutaj. Jestem współautorką scanariusza i atorką muzyki do sztuki „Melodia Ciszy” wystawianej podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Prowadziłam rubrykę „Kato-Express” na portalu PSPO Centrum Duchowości Benedyktyńskiej. Uczyłam  dziennikarstwa na warszawskim Collegium Civitas.

Piszę powieść internetową Abba Motylion.