Kto?

Aleksandra Eysymontt

Absolwentka filologii angielskiej (WSZiJO, Katowice), komunikacji społecznej ( London Metropolitan University, Londyn), w trakcie studiów logopedycznych. ( Akademia WSB, Kraków).
Zajmuje się nauczaniem j. angielskiego, tworzy internetowy magazyn poświęcony duchowości monastycznej (Magazyn Dobrych Treści). Koordynatorka Letniej Szkoły Biblijnej i Letniej Szkoły Duchowości organizowanych przez oo.dominikanów w Ustroniu. Wcześniej wydawca programów radiowych (RMF FM) reporter ( Polskie Radio Katowice, Life Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej (Fundacja Nowe Media).
Autorka kilku projektów dźwiękowych. Współautorka scenariusza i autorka muzyki do sztuki Melodia Ciszy wystawianej podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Prowadziła zajęcia z zakresu dziennikarstwa internetowego na Collegium Civitas w Warszawie.

Doświadczenie

Posiadam tytuł licencjata i magistra. Studiowałam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracę magisterską napisałam na uniwersytecie w Londynie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Obecnie skupiam się na nauczaniu online.

Współpracuję m.in. zakonem dominikanów, wcześniej prowadziłam kursy w języku angielskim (Collegium Civitas – Online Journalism, Fundacja Nowe Media – Journalism Workshops)

Edukacja:

London Metropolitan University, MA, Mass Communications with merit

Uniwersytet Jagieloński, Filologia angielska (3 lata)

Magazyn Dobrych Treści

to inicjatywa, która rozpoczęła się od powieści internetowej. Abba Motylion. To miejsce, gdzie mają się pojawiać treści dające nadzieję, koncentrujące się na tym, co dobre.