abbamotylion

3dni skupienia z Abbą Motylionem

3dni skupienia z Abbą Motylionem to propozycja dla tych, którzy poznali nieco życie abby i chcieliby zakosztować odrobiny monastycyzmu w praktyce.

Abba Motylion zaprasza do spędzenia z nim trzech dni, żyjąc według jego rytmu dnia, czytając z nim duchowe lektury, pracując. To też wyjątkowa okazja, żeby posłuchać niepublikowanych dotąd odcinków z sekretnego życia abby.

Pomimo napiętego programu ( jak to bywa w klasztorach) i w tym programie znajduje się kilka miejsc na wspólne spędzenie czasu ( oczywiście w duchu monastycznym)!

Program dni skupienia w formie PDF: Dni skupienia z Abbą Motylionem

Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w klasztorze oo.dominikanów w Ustroniu – Hermanicach. Termin rekolekcji ustalany jest po zebraniu min. 4 osób.

Koszt dni skupienia ( wraz z 3 posiłkami dziennie) – 370 zł

W sprawie zapisów i dodatkowych pytań:

O autorze

Pomysłodawczyni i redaktor internetowego Magazyn Dobrych Treści (www.dommariam.com). Autorka tekstów (współpracuje z portalami DEON, eKAI) i redaktor treści internetowych. Storytellerka, czyli profesjonalna "opowiadaczka historii".
Koordynatorka trzech edycji Letniej Szkoły Biblijnej. wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio KatowiceLife Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe MediaZarządza stronami firm na Facebooku. Prowadzi webinary, kursy językowe online, tworzy filmy edukacyjne.

Kategorie: abbamotylion

Dodaj komentarz