3dni skupienia z Abbą Motylionem

3dni skupienia z Abbą Motylionem to propozycja dla tych, którzy poznali nieco życie abby i chcieliby zakosztować odrobiny monastycyzmu w praktyce.

Abba Motylion zaprasza do spędzenia z nim trzech dni, żyjąc według jego rytmu dnia, czytając z nim duchowe lektury, pracując. To też wyjątkowa okazja, żeby posłuchać niepublikowanych dotąd odcinków z sekretnego życia abby.

Pomimo napiętego programu ( jak to bywa w klasztorach) i w tym programie znajduje się kilka miejsc na wspólne spędzenie czasu ( oczywiście w duchu monastycznym)!

Program dni skupienia w formie PDF: Dni skupienia z Abbą Motylionem

Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w klasztorze oo.dominikanów w Ustroniu – Hermanicach. Termin rekolekcji ustalany jest po zebraniu min. 4 osób.

Koszt dni skupienia ( wraz z 3 posiłkami dziennie) – 370 zł

W sprawie zapisów i dodatkowych pytań:

Autorka powieści Abba Motylion oraz scenariusza radiowego pod tym samym tytułem. Redaktor naczelna magazynu DOM MARIAM, właścicielka firmy Dom Mariam z Galilei. Pracowała jako wykładowca na warszawskim Colegium Civitas, trener dla Fundacji Nowe Media, wydawca programów radiowych w RMF FM, dziennikarka dla PR Katowice. Prowadzi warsztaty dziennikarskie dla młodzieży, koordynuje projekty dla oo. dominikanów w Ustroniu - Hermanicach. Zarząca stronami firm na Facebooku oraz witrynami www.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.