Cykle Autorskie

Kolory Łaski. Pytanie.

Sabina Janica-Wojaczek

„Pytanie”

Co ty właściwie robisz?

Towarzyszę Jezusowi

uśmiecham się do Niego
zza żelazka
które prostuje
zmęczenie koszul.

 

Sabina Janica-Wojaczek, polonistka z powołania, poetka z zamiłowania, mieszka u stóp Skrzycznego. Autorka wielu autorskich projektów w społeczności szkolnej. Inicjatorka cyklu spotkań „O Bogu, Który zamieszkał w obrazach, słowach, dźwiękach” na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Autorka „Anielnika” (we współpracy z Kacprem Wojaczkiem – muzyka) wystawionego tamże w 2014 roku. Zaangażowana w działalność Stowarzyszenia Forum Edukacyjne rezydującego w Komnacie w Bielsku-Białej. Laureatka kilku konkursów poetyckich.

Cykl Kolory Łaski Każdy dzień jest darem o innej barwie. Próbuję o tym pisać, splatając ze sobą słowa. Tak dzielę się swoją osobistą historią światła. Wiersze znajdziesz tu: Kolory Łaski

 

 

O autorze

Pomysłodawczyni i redaktor internetowego Magazyn Dobrych Treści (www.dommariam.com). Autorka tekstów (współpracuje z portalami DEON, eKAI) i redaktor treści internetowych. Storytellerka, czyli profesjonalna "opowiadaczka historii".
Koordynatorka trzech edycji Letniej Szkoły Biblijnej. wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio KatowiceLife Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe MediaZarządza stronami firm na Facebooku. Prowadzi webinary, kursy językowe online, tworzy filmy edukacyjne.

Dodaj komentarz