Aktualności

Open Day. Zapisz się :)

Online Lesson

open day! dzień na pytania i lekcje próbne

10 październik 2020

10:00 do 15:00

Open Day rozpocznie się 10 października o godzinie 10:00. Będę dostępna do 15:00, żeby odpowiedzieć na Wasze pytania, przeprowadzić krótką lekcję próbną, zdiagnozować Twoje potrzeby.

Przygotujcie pytania!

Skorzystaj:

– z darmowej lekcji próbnej (zapisy kto pierwszy, ten lepszy:)
– zapytaj o dręczące Cię kwestie językowe
– z kodu dostępu do wybranego kursu online ( start w listopadzie)


ALEKSANDRA EYSYMONTT

Wspaniale rozpoczął się ten rok akademicki. Nie ma w tym krztyny sarkazmu. Lekcje online pozwalają mi na tworzenie nowych propozycji, filmów animowanych, kursów online, które są będą dostępne na stronie. Poznaję wspaniałych ludzi z całej Polski i mogę uczyć o 7 rano w fotelu. Zachęcam Was do wypróbowania tej formy.

Zapraszam Was na Dzień Otwarty w Magazynie Dobrych Treści. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

O autorze

Pomysłodawczyni i redaktor internetowego Magazyn Dobrych Treści (www.dommariam.com). Autorka tekstów (współpracuje z portalami DEON, eKAI) i redaktor treści internetowych. Storytellerka, czyli profesjonalna "opowiadaczka historii".
Koordynatorka trzech edycji Letniej Szkoły Biblijnej. wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio KatowiceLife Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe MediaZarządza stronami firm na Facebooku. Prowadzi webinary, kursy językowe online, tworzy filmy edukacyjne.

Dodaj komentarz