O kursach intensywnych i nie tylko.

Można by się zastanawiać, czy w dziesięć godzin uda się rzeczywiście zdobyć większą łatwość w posługiwaniu się językiem angielskim.

Niektórzy się zastanawiali. Niektórzy, a było ich tylu, że z żalem trzeba było odmawiać udziału w pierwszej edycji, postanowili po prostu sprawdzić. Po kryzysie dnia trzeciego – bo mózg przesycony angielskim – ruszyliśmy i, jak wynika z relacji uczestników, było łatwiej, język plątał się mniej. Efekt to większa swoboda w mówieniu i chęć do kontynuowania rozpoczętej pracy. Zachęcam do zerknięcia poniżej na opis oo.dominikanów, z którymi współpracuję od ponad 2 lat.

Kursy języka angielskiego

Serdecznie zapraszamy na intensywne kursy języka angielskiego dla duchownych online. Kurs intensywny to 5 dwugodzinnych spotkań, podczas których realizujemy ustalony wcześniej plan. Ta opcja jest często wybierana przez te osoby, które przygotowują się do konkretnego wyjazdu, wydarzenia etc.

Możliwe są dwie opcje: zajęcia indywidualne lub w grupie do 4 osób. Uczestnicy dostają jednorazowy link do zajęć. Nie ma konieczności instalowania żadnego programu.
Koszt kursu indywidualnego: 850 zł
Koszt kursu dla grupy do 4 osób ( pod warunkiem zebrania się minimum 3 uczestników) : 300 zł za osobę
Zapisy: kontakt@dommariam.com 

Więcej informacji o kursach i prowadzącej pod tym linkiem:
https://dommariam.com/angielski-dla-osob-konsekrowanych/

Nadal (to już trzeci rok) prowadzimy regularne zajęcia z języka angielskiego online dla osób duchownych.  Jest to dobry wybór dla osób, które chcą podnieść poziom znajomości języka, nauczyć się języka od podstaw lub po prostu utrzymać poziom zdolności komunikacyjnych poprzez regularne konwersacje. Nauka odbywa się indywidualnie z lektorem, co zmniejsza stres i jest bardziej efektywne niż na przykład w sytuacji korzystania z zajęć w grupach w szkołach językowych. Więcej informacji pod poniższym linkiem. 

Zapisy: kontakt@dommariam.com 

Na lekcje angielskiego zapraszamy również osoby świeckie.

Photo by Julia M Cameron on Pexels.com

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: