Aktualności

Wielkie dziękuję. Życzenia (przed)świąteczne.

Kilka ostatnich miesięcy upłynęło w „nowej normalności”. Daleko jej do tego, czego byśmy sobie życzyli, ale i wśród tej burzy była masa piękna i dobra. To piękno i dobro dostałam też od Was.

Wśród medialnych burz, tych osobistych, światowych, zdrowotnych łatwiej zapomnieć o ogromie dobra, które się wydarzyło, a którego i Wy byliście sprawcami. Godziny zajęć, artykuły i publikacje udostępniane przez wspaniałych autorów, zaangażowanie uczniów, wsparcie czytelników. Telefony, zadania domowe, nowe pomysły. Piękno i dobro niesione online i nie tylko. Mimo, iż zostało kilka dni, już dzisiaj bardzo dziękuję za wszystko i życzę – a życzenia w filmiku. Odpocznijcie! 🙂

Iz 9
Naród kroczący w ciemnościach 
ujrzał światłość wielką; 
nad mieszkańcami kraju mroków 
światło zabłysło. 
Pomnożyłeś radość, 
zwiększyłeś wesele1
Rozradowali się przed Tobą, 
jak się radują we żniwa, 
jak się weselą 
przy podziale łupu. 
Bo złamałeś jego ciężkie jarzmo 
i drążek na jego ramieniu, 
pręt jego ciemięzcy 
jak w dniu porażki Madianitów2
Bo każdy but pieszego żołnierza, 
każdy płaszcz zbroczony krwią, 
pójdą na spalenie, na pastwę ognia. 
Albowiem Dziecię3 nam się narodziło, 
Syn został nam dany, 
na Jego barkach spoczęła władza. 
Nazwano Go imieniem: 
Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, 
Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju3

Biblia Tysiąclecia

O autorze

Pomysłodawczyni i redaktor internetowego Magazyn Dobrych Treści (www.dommariam.com). Autorka tekstów (współpracuje z portalami DEON, eKAI) i redaktor treści internetowych. Storytellerka, czyli profesjonalna "opowiadaczka historii".
Koordynatorka trzech edycji Letniej Szkoły Biblijnej. wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio KatowiceLife Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe MediaZarządza stronami firm na Facebooku. Prowadzi webinary, kursy językowe online, tworzy filmy edukacyjne.

Dodaj komentarz